Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Обласна школа передового педагогічного досвіду «Майстер-клас Ворожко Л.В. «Упровадження інтерактивних технологій навчання для підвищення якості знань учнів на уроках математики»»

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 24.09.2018 на базі Будильського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради відбулося засідання обласної школи передового педагогічного досвіду, На якому учитель математики Будильського НВК Ворожко Л.В. презентувала    власний    досвід  «Упровадження   інтерактивних технологій навчання для підвищення якості знань учнів на уроках математики» та провела відкритий урок алгебри в 6 класі «Основна властивість дробу». На презентації були присутні вчителі математики ЗЗСО району та області  у кількості 19 осіб.

Методист з математики Сумського ОІППО Свєтлова Т.В., акцентувала увагу вчителів на методичному аспекті використання інтерактивних технологій навчання на уроках математики та перспективності упровадження досвіду Ворожко Л.В. у практику роботи закладів загальної середньої освіти області.« повернутися до списку новин