Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Сузір’я дитячих талантів

Сьогодні в районному будинку дитячої та юнацької творчості було дуже затишно, весело і цікаво, адже ми вітали творчо – обдаровану молодь Лебединщини! А саме переможців різноманітних конкурсів та фестивалів: художньо-естетичного, декоративно –ужиткового, еколого-натуралістичного та турисько – краєзнавчого напрямку, які об’єдналися  у  одне єдине «Сузір’я дитячих талантів». Привітала всіх присутніх гостей з новорічними святами директор РБДЮТ Надія Островерх, вручила грамоти переможцям конкурсу «Новорічна композиція», який проходив в рамках районної акції «Збережи ялинку» та разом зі Снігуронькою пригостили всіх дітей солодкими подарунками! Музичні вітання лунали від вихованців вокального колективу «Співограй» керівник Н. Суховій та вокального колективу «Мотив» керівник С. Шульов.

   А далі на учасників та гостей свята чекала цікава розважальна програма: танцювальні флешмоби, українські батли, плескалки, пісні, інтелектуальні ігри.

   Маємо надію, що всі гості, які завітали до нас відпочили, порозважалися і всі разом зробили атмосферу свята неповторною.

   У нас є ким пишатися, адже в Лебединському районі зростає потужний потенціал творчо-обдарованої молоді. Вітаємо ще раз всіх з новорічними святами, бажаємо успіхів та нових перемог!« повернутися до списку новин