Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Осінні канікули в закладах освіти району

У період з 29 жовтня по 04 листопада 2018 року у закладах освіти району пройшли осінні канікули. Кожен учень міг вибрати справу за власними інтересами, адже плани роботи на канікули були різноманітні.

Під час канікул у закладах освіти району було проведено ряд заходів: конкурс малюнків «Малюю осінь в різнобарвному вінку», «Подорож у казковий світ», літературне кафе «Золота осінь», гра «Кольорова вікторина», бліц – турнір «Все про бібліотеку і книгу», літературна гра «Що? Де? Коли?», фотоконкурс «Наодинці з осінню», екскурсії історичними місцями, розучування пісень осіннього циклу та багато інших.

З метою екологічного, природоохоронного виховання учнів в школах організовано екскурсії до осіннього лісу «Спостереження за змінами природи восени», проведено біологічний конкурс «Біологічний бумеранг».

Поряд з цим, учасники євроклубу «Паралель» Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Комунальну установу Сумську спеціалізовану школу I-III ступенів № 17, де зустрілися з учасниками євроклубу «Вектор». Метою зустрічі була робота в спільному проекті, який має назву «Низька мотивація до саморозвитку». Крім того, учні школи зустрілися з волонтером із Нідерландів Бенжаміном Лоїном, який працює в Сумах протягом двох місяців.

Проведена робота з учнями по оновленню матеріалів в музейних кімнатах. Практичними психологами проводились корекційні заняття з учнями «групи ризику», важковиховуваними та учнями, сімх, яких потрапили в складні життєві обставини.

Учні 9-10 класів М.Бобрицького НВК провели акцію «Волонтери, до дії!», під час якої упорядкували клумби біля пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни

Учням М. Висторопського, Павленківського, Штепівського, М.Бобрицького НВК сподобалася екскурсія до краєзнавчого музею м. Лебедин.

Цікавою і змістовною була екскурсія групи учнів М.Бобрицького НВК до міста козацької слави – Гадяч. Учні відвідали краєзнавчий музей, міський парк, урочище «Зелений гай».

Учні 1 класу Будильского НВК відвідали обласний еколого-натуралістичний відділ, а 6-8 класів – видатні місця м. Суми. Група учнів Гринцівського НВК здійснили екскурсійну поїздку до м. Харкова.

Протягом осінніх канікул у закладах освіти району не сталося надзвичайних ситуацій, під час проведення виховних заходів не було випадків дитячого травматизму.

 « повернутися до списку новин