Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Огляд-конкурс готовності закладів до роботи в новому навчальному році

Відповідно до наказу відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації від 29.05.2018 року № 231-ОД «Про здійснення огляду-конкурсу готовності закладів освіти району до роботи в новому 2018-2019 навчальному році та в осінньо-зимовий період» проведено перевірку готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району до надання якісних освітніх послуг у новому навчальному році.

Із 7 по 10 серпня 2018 року комісією з перевірки готовності закладів освіти у складі представників відділу освіти, Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Лебединському районі, Лебединського районного сектору УДСНС України в Сумській областіі  проведено огляд готовності до роботи у 2018-2019 н.р. 6 закладів дошкільної освіти, 19 закладів загальної середньої освіти та 2 закладів позашкільної освіти.

Під час оглядів особлива увага зверталась на нормативно-правове, кадрове, матеріально-технічне забезпечення діяльності закладів, створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я учнівського, педагогічного та трудового колективів, стан підготовки навчальних кабінетів, спортивних залів, їдалень, бібліотек, дотримання санітарних вимог та пожежної безпеки, проведення ремонтних робіт.

У ході перевірки з’ясовано, що у кожному закладі освіти було проведено великий обсяг робіт: здійснено поточні ремонти, заміну вікон, дверей, меблів, проведені ремонти спортивних залів, їдалень, поповнено матеріально-технічну базу тощо.

Значна увага приділена створенню нового освітнього середовища для учнів 1-го класу.

Узагальнені результати огляду буде оприлюднено на нараді керівників закладів освіти.

 « повернутися до списку новин