Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Методичний порадник з хімії

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік 6 березня  2018 року на базі  районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся методичний порадник  «ЗНО з хімії як складова національної системи моніторингу якості вивчення предмета в закладах загальної середньої освіти: аналіз та перспективи», який провела Метейко А.В., методист Сумського ОІППО.

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії у 2018 році.

На заході були присутні вчителі хімії  закладів загальної середньої освіти району у загальній кількості 12 осіб.

Відкрила обласний семінар методист хімії Сумського ОІППО Метейко А.В., яка розповіла  про методичні підходи до організації роботи учнів у напрямі підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії та надала рекомендації щодо діяльності вчителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з хімії, способів допомоги учням у підготовці до ЗНО-2018.

Під керівництвом методиста учасники порадника виконали тренувальні вправи  по розв’язку завдань зовнішнього незалежного оцінювання.« повернутися до списку новин