Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

«У СВІТІ НЕМАЄ КРАЩОЇ КРАЇНИ, НІЖ УКРАЇНА!»

Так стверджують і вихованці школи раннього естетичного виховання «Промінчик» районного Будинку дитячої та юнацької творчості. І саме під таким девізом пройшов виховний захід для маленьких "Промінчат"!
Примножуючи багатства нашої країни, діти мали змогу створити міцне, красиве дерево, дерево могутньої Батьківщини – України. Закріпили та поповнили свій багаж знань про державні та народні символи, традиції та звичаї українського народу, адже Україна починається з міста, де вони народилися та живуть, де їх огортають любов’ю й турботою найрідніші у світі люди; з вулиці, де знайоме кожне деревце та будиночок; з міста, яке назавжди залишиться у їхніх дитячих серцях. Крім того, вихованці дарували гостям чудові українські таночки, веселі пісні та разом з їхніми батьками мали змогу пограти у цікаві ігри та конкурси. Свято промайнуло надто швидко, а всі присутні отримали масу приємних вражень!
Тож наше завдання, як педагогів, щодня наповнювати любов’ю до своєї Батьківщини кожне дитяче серце, адже наші діти є справжніми квіточками української землі.« повернутися до списку новин