Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ»!

У період з 04 по 10 грудня поточного року відбувся традиційний щорічний районний конкурс  «Новорічна композиція», організаторами якого є еколого-натуралістичний відділ районного будинку дитячої та юнацької творчості. У конкурсі взяли участь вихованці РБДЮТ, учні ЗНЗ району: Рябушківського НВК, Штепівської спеціалізованої школи-інтернату, Павленківського НВК, Пристайлівського НВК, Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Василівської ЗОШ І-ІІІ ст., Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., Будильського НВК. Вони заздалегідь надіслали новорічні композиції та вироби, які є альтернативою живій ялинці. Конкурс спрямований на виховання екологічного світогляду,  дбайливого ставлення до довкілля  та цінування краси живого дерева. 
Відповідно до рішення оргкомітету районного конкурсу  «Новорічна композиція», переможцями визнано:

номінація «Новорічний вінок»
- «Гран-прі» - вихованці гуртка «Вишивка» РБДЮТ на базі Рябушківського НВК, керівник Бурлюк Н.А.;
- І місце – Гурец Марія (учениця Штепівської спеціалізованої школи-інтернату, керівник Кулеш Д.С.);
- І місце – Кір¢ян Ірина  (учениця Штепівської спеціалізованої школи-інтернату, керівник Луценко В.М.);
- ІІ місце – Шумік Аліна (ученицю Павленківського НВК);
- ІІІ місце –Іванова Анна (ученицю Пристайлівського НВК, керівник Вінніченко С.М.);
- ІІІ місце – учні 5 класу Михайлівської ЗОШ І-ІІІ (керівник Алєксєєнко Л.А.);
- ІІІ місце – Шкурко  Анастасія (учениця Пристайлівського НВК, керівник Олійник Г.В.);
- ІV місце – учні 3 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.
номінація «Стилізована ялинка»
- І місце – Пінчук Олексій (учень Пристайлівського НВК, керівник Пінчук І.І.);
- І місце – Януш Поліна, Сіробаба Анастасія (учениці 8 класу Рябушківського НВК, керівник Бурлюк Н.А.);- ІІ місце – Клочко Вікторія (учениця Будильського НВК, керівник Мелехеда Т.І.);
- ІІІ місце – учні 2 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.
номінація «Новорічний букет»
- ІІ місце – Артеменко Тетяна (учениця 6 класу Будильського НВК);
- ІІ місце – учні 5 класу Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Алєксєєнко Л.А.
номінація «Новорічний подарунок»
- І місце – учні 6 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- І місце – учні 4 класу Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Алєксєєнко Л.А.;
- ІІ місце – Кирюшко Дар’я  (учениця Павленківського НВК).
номінація «Сюжетна композиція»
-  І місце – Дейкун Альона, Дейкун Віта (учениці Будильського НВК, керівник Гавриленко В.І.);
- ІІ місце – Дейкун Віта (учениця Будильського НВК, керівник Костенко Н.І.);
- ІІІ місце – Шиян Аліна, Селюкова Софія (учениці Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федірко І.В.)
- ІІІ місце – Давиденко Ірина (учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федірко І.В.).
номінація «Флористична новорічна картина чи колаж»
- ІІІ місце – Журавель Софія (учениця Пристайлівського НВК, керівник Гуріна Л.В.).
Дякуємо усім учасникам, їхнім вчителям та батькам за активну участь та бажання зберегти природні багатства нашої країни!



« повернутися до списку новин