Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Районні змагання з волейболу

В спортивному залі Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат 2003 – 2004 р.н. В змаганнях приймали участь команди М.Висторопського НВК, Василівської ЗОШ, Гринцівського НВК, Михайлівської ЗОШ, Рябушківського НВК та команда педагогічного коледжу.  За результатами  ігор перемогу виборола команда Гринцівського НВК (вчитель Олександр Крамаренко),  ІІ місце зайняла команда М.Висторопського НВК (тренер-викладач Михайло Кулініч),  ІІІ місце посіла команда Рябушківського  НВК (тренер-викладач Роберт Подрєзов). В номінаціях були відзначені «Кращий гравець» Максим Падалка (Рябушківський НВК), «Кращий нападаючий»  Артем Міщенко (М.Висторопський НВК), «Кращий розігруючий»  Євгеній Індик (Гринрцівський НВК).   Переможці, призери та відзначені у номінаціях учні нагороджені грамотами та подарунками.