Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Підготовка учителів початкових класів, які забезпечуватимуть організацію навчально-виховного процесу в 1 класі за концепцією «Нова українська школа»

 Міністерство освіти і науки України в рамках реформування освіти розробило програму, згідно з якою педагогічні працівники повинні пройти підготовку для роботи в умовах Нової української школи.
Саме така підготовка  продовжилася для вчителів початкових класів  району, які в 2018-2019 навчальному році працюватимуть у 1-х класах.
23-25 лютого 2018 р. на базі загальноосвітнього закладу загальної середньої освіти  №5 Лебединської міської ради відбулася друга сесія очної форми навчання. У навчаннях взяли участь 17 учителів із закладів загальної середньої освіти району.
Тренер Бендюг А.І.,   у практично-діяльнісному форматі знайомили педагогів з Концепцією Нової української школи, основними підходами в освітньому процесі. Під час тренінгових занять педагоги вправлялися в проведенні основних видів навчальної діяльності на уроках, що відповідає вимогам концепції Нової української школи, опановували технологію проведення ранкових зустрічей, створювали портрет сучасного вчителя, вчилися практично реалізовувати компетентнісний, діяльнісний та інтегрований підходи до організації освітнього процесу. Учителі вчилися співпрацювати, відчувати один одного в групі, вести діалог та дискутувати.


« повернутися до списку новин