Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти  до ЗНО з німецької мови

Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2019 рік, 12.03.2019 у Голубівській ЗОШ І-ІІІ ст. Лебединської районної ради Сумської області відбувся методичний порадник «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти  до ЗНО з німецької мови», у якому взяло участь  6 педагогів Лебединського району.

Єременко І.В., методист з іноземних мов Сумського ОІППО, акцентувала увагу присутніх на важливості ґрунтовного вивчення іноземних мов випускниками закладів освіти, розкрила особливості підготовки учнів до ЗНО з німецької мови у 2019 році, наголосивши на систематичній ретельній підготовці учнів до результативного проходження ними ЗНО з німецької мови.

Москалець Л.В., учитель німецької мови Московськобобрицького НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, поділилася досвідом щодо використання олімпіадних та конкурсних завдань на уроках німецької мови із метою підготовки до ЗНО.

Лахтарина С.О., учитель німецької мови Павленківського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, ознайомила присутніх із власним досвідом підготовки учнів до ДПА/ЗНО з німецької мови із залученням візуальних джерел.    

За допомогою Єременко І.В., методиста з іноземних мов Сумського ОІППО, учасники методичного заходу проаналізували тестові вправи ЗНО-2018, одержали методичні рекомендації щодо роботи з тестовими завданнями частини «Читання», «Використання мови», «Письмо», «Аудіювання».

Присутні були ознайомлені з можливістю використання сучасних навчально-методичних посібників та он-лайн ресурсів для підготовки учнів до ЗНО з німецької мови.« повернутися до списку новин