Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Обласний конкурс Співуча веселка

З метою виявлення і підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні 16 березня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Співуча веселка».

       В обласному етапі цього вокально-мистецького заходу взяли участь учні, вихованці гуртків і студій закладів загальної середньої, позашкільної освіти віком від 7 до 18 років – переможці першого етапу І етапу, усього 114 юних голоси.

        
Претенденти обласного етапу представляли конкурсні виступи за вищим та основним рівнями виконавської майстерності та чотирма віковими групами.

        Конкурсна програма обласного етапу передбачала виступ претендентів у таких номінаціях: «естрадний спів»; «академічний спів»; «народний спів»; «джаз-вокал».
        Лебединщину представляли Макеєв Михайло, учень Будильського НВК, Косовська Тетяна, учениця Рябушківського НВК та Анна Березова, вихованка вокального колективу "Співограй" кервник Наталія Суховій. За результатими конкурсу Анна Березова отримала І місце, а Тетяна та Михайло отримали дипломи учасників конкурсу. Ми вітаємо наших вихованців, зичимо подальших успіхів та перемог. А ще дякуємо керівникам за підготовку юних вокалістів і звісно батькам за моральну та матеріальну підтримку.

 « повернутися до списку новин