Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Нагородження переможців і призерів обласного конкурсу Людина та ліс

13 червня 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулося нагородження переможців і призерів обласного конкурсу на кращий малюнок і твір з теми «Людина та ліс». Даний конкурс проводиться вже 13 років поспіль у межах Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у закладах освіти Сумщини.

Цього року його учасниками стали понад тисячу учнів з 56 закладів освіти області. На обласний етап конкурсів було представлено 84 роботи. Серед них І місце у конкурсі на кращий твір «Людина і ліс» виборола учениця Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Калашник Дарина та отримала грамоту і цінний подарунок.

З перемогою учнів вітали директор Департаменту освіти і науки Сумської державної адміністрації Вікторія Гробова, заступник начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Товстуха, директор комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко.

Вітаємо Даринку з перемогою! Бажаємо їй успіхів і натхнення в подальшій творчій діяльності та природоохоронній роботі!

 « повернутися до списку новин