Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Майбутнє лісу в твоїх руках

У рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» в районному будинку дитячої та юнацької творчості 2 травня 2018 року пройшов міськрайонний конкурс на кращий дитячий малюнок (серед учнів 1-4 класів)  та дитячий твір  (серед учнів 5-8 класів) з теми  «Людина та ліс». Головна мета конкурсу – підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.

Традиційний конкурс організовано  ДП «Лебединський лісгосп» за співпраці з відділом освіти Лебединської РДА та еколого-натуралістичним відділом районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Досвідчені члени журі у складі представників  ДП «Лебединський лісгосп», вчителів із загальноосвітніх навчальних закладів міста та району та  педагогів Лебединського РБДЮТ визначили переможців у конкурсі на кращий дитячий твір серед учнів 5-8 класів м. Лебедин та Лебединського району з теми «Людина та ліс»: 

1 місце — Калашник Дарина — Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст.;

2 місце — Даш Вікторія — Лебединська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

3 місце — Удовиченко Марія — Лебединська ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

у конкурсі на кращий дитячий малюнок серед учнів 1-4 класів м. Лебедин та Лебединського району з теми «Людина та ліс»:

1 місце — Бойко Маргарита — Лебединська ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

2 місце — Вернидуб Анастасія — Пристайлівський НВК;

3 місце — Гузіва Анастасія — Пристайлівський НВК.

10 травня цього року відбулося нагородження переможців конкурсу, де діти отримали грамоти ДП «Лебединський лісгосп» та цінні подарунки.

Щиро вдячні всім учасникам за небайдуже ставлення до природи, за творчість і старання у кожній роботі. Бажаємо натхнення та творчих злетів! 

 

 

 « повернутися до списку новин