Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Вітаємо призерів!

Дата створення: 16:14 15.02.2019

Пошуково-дослідницька діяльність – одна з важливих ланок освітнього процесу у закладах позашкільної освіти. Упродовж багатьох років керівник гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області Людмила Костянтинівна Бабич разом з вихованцями проводить пошуково-дослідницьку  роботу за туристсько-краєзнавчим напрямом. Вони досліджують історичні та природні об’єкти Лебединщини, щоразу відкриваючи для себе таємниці історії рідного краю.  Великий професійний досвід та майстерність педагога забезпечують підготовку вихованців на високому рівні, адже вони неодноразові призери і переможці багатьох обласних та Всеукраїнський краєзнавчих експедицій.

РМО вчителів 1 класу

Дата створення: 15:05 15.02.2019

Перед сучасною школою постає завдання виховати особистість, здатну до життєтворчої діяльності, яка зможе успішно жити в соціумі, буде  конкурентоспроможною. А такою  може бути лише по справжньому компетентна особистість.    14 лютого 2019 на Будильського НВК відбулося засідання районного методичного об»єднання вчителів перших класів з теми «Підвищення ефективності і якості навчання в початковій школі в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти через втілення нових педагогічних та інформаційно-комунікативних технологій».

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ

Дата створення: 13:27 15.02.2019

В легкоатлетичному манежі СНАУ  12 – 14 лютого пройшли  Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ на призи ЗМС  України Юрія Білонога. В змаганнях приймали участь  сорок  дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, а це близько чотириста сімдесяти учасників. На дистанції 3000 м вихованець Лебединської районної ДЮСШ Антон Супрун був восьмим.

У підтримку моряків

Дата створення: 16:34 12.02.2019

З метою підтримки військовополонених моряків у закладах освіти району проведені інформаційно-просвітницькі заходи: флеш-моб «Наші кораблики морякам», круглий стіл «Богдан Небилиця – наш земляк. Історія подвигу», перегляд відео флеш-мобів на підтримку українських полонених моряків,  проведені Національною гвардією України у різних містах країни; виховні години «Захоплення українських кораблів у Керченській протоці» з переглядом відеоролика «Пристрасті в Керченській протоці: хронологія подій та дані про свавілля РФ».

Фінальні районні змагання з волейболу серед юнаків

Дата створення: 10:28 11.02.2019

На базі Михайлівської ЗОШ відбулися фінальні районні змагання з волейболу в залік ХVІ районних спортивних ігор школярів серед юнаків  2002 -  2003 р.н. З метою більшого охоплення  та виявлення талановитих учнів для формування збірної команди району,  у фінальних змаганнях приймали участь команди, які зайняли І та ІІ місця у зональних змаганнях.       Завідувач сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації Анатолій Стегній  привітав учасників з виходом до фіналу та побажав всім вдалих ігор. За результатами зіграних ігор перемогу виборола команда Михайлівської ЗОШ (вчитель Сергій Холоденко), ІІ місце  зайняла команда Василівської ЗОШ (вчитель Святослав Карпенко, тренер-викладач Сергій Хоменко), ІІІ місце посіла команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко),  четвертою була команда Голубівської ЗОШ (вчитель Валентина Товкус), п’яте – сьоме місця розділили команди М.Висторопського, Гринцівського, Пристайлівського НВК.                                Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації.

Учителі за покликанням

Дата створення: 15:35 08.02.2019

Творити на землі людину покликаний кожен учитель. Саме він повинен навчити і виховати дитину, щоб вона, ставши дорослою, змогла не тільки знайти себе, але й стати повноцінним членом суспільства – особистістю, інноватором, патріотом. А яким же повинен бути сам учитель?…Умотивований учитель, який є агентом змін, має свободу творчості і розвивається професійно.

Засідання РМО вчителів зарубіжної літератури

Дата створення: 16:43 07.02.2019

 07.02.2019  на базі М.Бобрицького НВК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів  зарубіжна літератури на тему "Формування стійкої мотивації до читання художньої літератури, як скарбниці духовних цінностей людства сучасними засобами навчання". 

Нові переможці

Дата створення: 16:57 06.02.2019

 

Стартувала реєстрація на ЗНО-2019

Дата створення: 15:51 05.02.2019

5 лютого стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 25 березня. Випускники матимуть можливість здати тестування максимум із чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.