Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ РАЙОННОГО ЕТАПУ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «Я ЛЮБЛЮ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Дата створення: 15:03 21.10.2020

У межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проєкту «Голос крові: ми – Українці» було проведено районний (заочний) етап  обласного конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край».

РЕМОНТ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ

Дата створення: 14:59 21.10.2020

У Маловисторопському навчально-виховному комплексі розпочато ремонт спортивного залу за кошти місцевого бюджету. Створення комфортних умов дасть змогу школярам більше приймати участь у спортивних заходах, що сприятиме покращенню стану здоров'я молодого покоління, а також підвищить термін експлуатації будівлі.

НАРАДА ДИРЕКТОРІВ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ

Дата створення: 10:07 21.10.2020

21.10.2020 року на базі відділу освіти відбулася чергова нарада керівників закладів освіти в онлайн-режимі у форматі «Конференція ZOOM».  Відповідно до порядку денного в ході наради розглядалися питання про стан медичного обслуговування  учнів і працівників закладів загальної середньої освіти району, ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, стан охоплення дітей від 3-6 років з урахування різних форм дошкільної освіти, умови та порядок проведення  першого,  другого  турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ РМО ВЧИТЕЛІВ ДРУГОГО КЛАСУ

Дата створення: 08:36 21.10.2020

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету  на 2020 рік, 20 жовтня 2020 року на базі відділу освіти в режимі онлайн відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів другого  класу на тему «Сучасний урок: вимоги, проблеми, шляхи удосконалення. Здоров’язбережувальна компетентність сучасного вчителя».  

СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН.

Дата створення: 15:21 16.10.2020

16.10.2020 року на базі відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації проведено в режимі онлайн «Конференція ZOOM» семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи  закладів загальної середньої освіти району за темою «Методичне забезпечення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти». Досвідом роботи з організації методичного супроводу освітнього процесу в закладі поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Ольга Ведмеденко. Також до уваги присутніх був представлений методичний калейдоскоп «Формування успішного освітнього середовища сільської школи шляхом впровадження інноваційних технологій розвитку творчих здібностей учнів». Завідувач районного методичного кабінету Надія Сагайдачна зосередила увагу присутніх на важливості та актуальності професійного супроводу діяльності педагогів, компетентного консультування і педагогічного супервізорства.

ОНЛАЙН-НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ

Дата створення: 11:30 12.10.2020

 12 жовтня проведено онлайн-нараду з керівниками закладів освіти Лебединського району про підготовку до опалювального сезону та роботи закладів освіти району в осінньо-зимовий період, підготовку до атестації педагогічних працівників у 2021 році та обладнання кабінетів з предмету «Захист України»

ОБЛАШТУВАННЯ ДОРІЖОК

Дата створення: 15:29 08.10.2020

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будемо навчатися на благо України.

ВПРОВАДЖУЄМО STEM-ОСВІТУ

Дата створення: 15:27 08.10.2020

Одним із актуальних напрямів інноваційного розвитку освіти є STEM – орієнтований підхід до навчання. Абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). STEM об’єднує всі природничо-математичні науки в одне ціле. Першою сходинкою в опануванні STEM-освіти є початкова школа. Тому, із метою впровадження STEM-освіти в освітній простір початкової школи закладів загальної середньої освіти Лебединського району придбано навчально-дидактичний матеріал: колекції «Склад ґрунтів», «Мінерали та гірські породи», «Морське дно» та конструктор fischertechnik ADVANCED Універсал.

ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ РМО ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

Дата створення: 13:10 08.10.2020

7 жовтня 2020 року в режимі онлайн (Конференція ZOOM) відбулося засідання РМО вчителів математики на тему: «Комп’ютерні технології та Інтернет джерела на сучасному уроці  як запорука виховання особистості сучасного соціуму». Під час практичної частини відбувся перегляд фрагментів уроку в 5 класі «Множення і ділення десяткових дробів» та «Математичний турнір». Урок та турнір  проводила учителька  математики Межиріцької ЗОШ І - ІІІ ст. Брюшенко С. О. У ході колективного обговорення члени РМО відмітили доступність пояснення нового матеріалу, цікаву подачу і як результат гарне засвоєння матеріалу учнями.