Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

ВЕСНЯНИМ КАНІКУЛАМ БУТИ: КАРАНТИН НЕ ВПЛИВАЄ НА СТРУКТУРУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата створення: 15:54 23.03.2020

Цього року весняні канікули, які заплановані в школах із 23 до 29 березня, будуть проведені в умовах карантину. Про це написала на своїй сторінці у Facebook заступник міністра освіти Любомира МАНДЗІЙ

У ВІДДІЛІ ОСВІТИ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВВЕДЕНО КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ

Дата створення: 10:24 19.03.2020

Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року. На період карантину громадян просять, за можливості, уникати особистого відвідування відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації.

УЧАСНИКАМ ПРОБНОГО ЗНО НЕОБХІДНО ОТРИМАТИ НОВІ ЗАПРОШЕННЯ

Дата створення: 09:44 17.03.2020

У зв'язку із перенесенням дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання його учасникам буде необхідно роздрукувати нове запрошення-перепустку. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. 

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

Дата створення: 08:30 13.03.2020

Із  метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ВСІХ ТИПІВ І ФОРМ ВЛАСНОСТІ, ОСВІТЯН!

Дата створення: 14:08 12.03.2020

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширенню на території Лебединського району коронавірусу COVID-19 призупинено освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

«МАМА ЛЮБА, ДОБРА, МИЛА...»

Дата створення: 14:35 02.03.2020

Мама – наймиліше слово на землі. Мама – це перше слово, яке з радістю та усмішкою промовляє дитина Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя. І невипадково свято матері відзначають навесні, коли багато сонця і тепла. До свята «Мама люба, добра, мила...» завзято і натхненно готувалися вихованці школи раннього естетичного виховання «Промінчик»: вивчали пісні, танці, виготовляли листівки, а допомагали їм керівники гуртків РБДЮТ. Розпочалося свято з подарунків для мам, які малята приготували власноруч. А потім діти кружляли у танці, весело співали, разом з мамами брали участь у відеоіграх. Татусі із хлопчиками приготували чудову солодку вісімку у дарунок, робили компліменти жінкам і дівчаткам. Усім учасникам сподобався незвичайний конкурс знавців англійської мови із використанням Lego. Усі вітання дітей в цей день звучали для мам, бабусь, дівчаток. У залі панувала неповторна атмосфера радості, добра і позитиву.