Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

ТРЕНІНГ ЗА МЕТОДИКОЮ THE LEGO FOUNDATION

Дата створення: 15:32 10.12.2019

Новий час, безсумнівно, вимагає змін підходів до навчання. Важливість використання гри LEGO в освітньому процесі початкової школи відмітили  учителі, які у 2018-2019 навчальному році працювали за методикою LEGO. Усі відзначають, що ці методики дають можливість наочно та доступно пояснити дітям матеріал, розкрити їхні вміння, навчитися працювати в команді, домовлятися, пропонувати нові нестандартні рішення. Досвід використання свідчить,  що ігрові методики навчання з LEGO дійсно працюють – учителі використовують набори під час вивчення з учнями складів, складу числа, додавання та віднімання, і навіть під час фізкультхвилинок.

ЗМАГАННЯ З ФУТ ЗАЛУ

Дата створення: 08:13 10.12.2019

Команда Лебединської районної ДЮСШ прийняла участь у обласних змаганнях з фут залу серед юнаків 2006 – 2007 р.н., які відбулися в м. Ромни.  У змаганнях приймали участь дев’ять команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Команду Лебединської районної ДЮСШ представляли учні Будильського НВК (тренер-викладач Бєлих Д.В.), Михайлівської ЗОШ (тренер-викладач Семененко О.Г.), Павленківського НВК (викладач В’юн О.І.).

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 16:28 05.12.2019

04 грудня 2019 року на базі Рябушківського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти на тему «Морально-патріотичне виховання дошкільників засобами краєзнавства». Під час семінару-практикуму педагоги відвідали інтегроване заняття «Україна – рідний край», яке провела вихователь Вікторія Балаклейська, та взяли участь у квесті «Виховуємо патріотів». Наприкінці семінару педагоги-дошкільники отримали методичні рекомендації щодо оформлення національно-патріотичного куточку у дошкільних групах та  форм роботи із батьками щодо національно-патріотичного виховання.    

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

Дата створення: 13:40 05.12.2019

30 листопада на базі РБДЮТ проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики. Перед початком олімпіади методист РМК відділу освіти Білоножко Ігор привітав учасників олімпіади, звернув увагу на необхідність суворого дотримання правил ТБ та умов проведення ІІ етапу олімпіади з математики.  В олімпіаді  брали участь 28 учнів 6 - 10 класів з 14 закладів загальної середньої освіти району. Найбільша кількість учасників олімпіади була у 7 та 8 класі – по 9 учнів, 9 учнів здобули призові місця.

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

Дата створення: 09:22 04.12.2019

На базі районного будинку дитячої та юнацької творчості проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з Правознавства. Перед початком олімпіади методист РМК відділу освіти Білоножко Ігор привітав учасників олімпіади, звернув увагу на необхідність суворого дотримання правил ТБ та умов проведення ІІ етапу олімпіади з Правознавства.  В олімпіаді  брали участь 10 учнів 9 - 10 класів з 8 закладів загальної середньої освіти району. Найбільша кількість учасників олімпіади була у 9 класі, 1 учень здобув призове місце.Вітаємо Грищенко Ірину, ученицю 9 класу Гринцівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ за зайняте ІІІ місце, до олімпіади її підготував вчитель даного закладу Кобець А.П.

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ПЕРШОГО (ЗОНАЛЬНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»

Дата створення: 09:09 29.11.2019

28 листопада 2019 року на базі Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ   відбувся фінальний етап  першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінаціях  «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», у якому взяли участь 15 переможців відбіркового етапу. Відповідно до жеребкування всі конкурсанти змагалися у випробуваннях «Урок», «Практична робота», учителі історії та зарубіжної літератури складали випробування «Методичний практикум», учителі початкових класів та образотворчого мистецтва випробування «Проєкт», учителі хімії – «Хімічний експеримент». Члени фахового журі в оціночних листах виставили бали конкурсантам з кожного випробування, на підставі яких підготовлені  протоколи та визначені переможці першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»:

ПЕРЕМОЖЦІ ФЕСТИВАЛЮ "ПЕРЛИНИ НАШОЇ ДУШІ"

Дата створення: 08:36 29.11.2019

Вихованці творчого об'єднання «Юні умільці» (керівник Тетяна Єршова)  Токаренко Владислав, Зарудній Михайло, Крепець Ростислав зайняли три ІІІ місця в обласному фестивалі «Перлини нашої душі» у номінації «Витинанка». Вітаємо переможців та педагога, бажаємо нових творчих задумів та перемог!

«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата створення: 08:22 28.11.2019

З 25 листопада  у закладах загальної середньої освіти району стартувала  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».  Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

МОБІЛЬНА ПЕРЕСУВНА ТВОРЧА ГРУПА ПЕДАГОГІВ РБДЮТ В ДІЇ

Дата створення: 10:40 27.11.2019

Мобільна пересувна творча група педагогів РБДЮТ подарувала учням Василівського ліцею шквал позитивних емоцій та веселий настрій.

ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП І ЗОНАЛЬНОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»

Дата створення: 15:14 26.11.2019

26.11.2019 року на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості   відбувся відбірковий етап  І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінаціях «Історія», «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво», «Хімія», «Початкова освіта». У конкурсі взяли участь 28  педагогів закладів загальної середньої освіти Лебединського району та 1 педагог з Тростянецького району. Конкурсанти виконали тестування з фахової майстерності (питання з фаху, методики, педагогіки, дидактики, психології), а вчителі хімії контрольну роботу. У номінації «Історія» шість учасників  змагалися  у випробуванні «Методичний експромт» (продемонстрували вміння адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів). У номінації «Зарубіжна література» шість конкурсантів провели «Майстер-клас» з використанням методів та прийомів, які сприяють реалізації власної педагогічної теми. У номінації «Образотворче мистецтво» п’ять  конкурсантів взяли участь у випробуванні «Методичний практикум» (складали технологічну картку, що репрезентувала методичну підготовку вчителя до уроку). У номінації «Хімія» чотири  конкурсанти виконували  конкурсне випробування «Методичний практикум» у формі квесту з демонстрацією вміння використовувати в освітньому процесі сучасні методи, прийоми, форми й засоби роботи, у тому числі й освітні інтернет-сервіси та платформи. У номінації «Початкова освіта» вісім конкурсантів у рамках «Методичного експромту» провели майстер-класи з використанням різноманітних методів, прийомів роботи та продемонстрували вміння адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів.  Члени фахового журі в оціночних листах виставили бали конкурсантам з кожного випробування, на підставі яких підготовлені протоколи та визначені переможці, які візьмуть участь у фінальному етапі І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінаціях «Історія», «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво», «Хімія», «Початкова освіта». Вітаємо переможців і бажаємо натхнення, креативності, перемоги!