Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ

Дата створення: 14:50 23.01.2020

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології ученицю 11 класу Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Манько Ірину Олександрівну, яка зайняла ІІІ місце та вчителя даного закладу Римар Валентину Матвіївну, яка підготувала переможця.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ

Дата створення: 14:44 23.01.2020

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики учня 8 класу Рябушківського НВК Масенка Ярослава Васильовича, який зайняв ІІ місце. та вчителя даного закладу Кормільця Олега Володимировича, який підготував переможця.

ЕКСКУРСІЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЕБЕДИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Дата створення: 10:12 23.01.2020

21 січня вихованці учнівського лісництва «Паросток» (керівник Мелехеда Т.І.), вихованці гуртка «Природа і творчість» (керівник Гуща В.М.),  що працюють на базі Будильського НВК, здійснили пізнавальну і змістовну екскурсію до Українського лісництва Державного підприємства «Лебединське лісове господарство» Працівники даного підрозділу ознайомили юних лісівників із життєвим шляхом, який проходить насінина до того, як стати сіянцем. Діти мали змогу поспостерігати, як відбувається переробка шишок сосни звичайної за допомогою шишкосушарки типу Каппера, як насіння хвойних зберігається у лісництві до весни, а також про найкращий метод весняної підготовки насіння до висівання — снігування.

НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ

Дата створення: 16:44 22.01.2020

22.01.2020 року на базі відділу освіти відбулася нарада директорів за участі представників Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Про недопущення фальсифікованих харчових продуктів та з вимогами до постачальників харчових продуктів присутніх ознайомив Скварча О.А., начальник управління Держпродспоживслужби. Про здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за організацією харчування дітей в закладах освіти повідомила Убийвовк І.А., начальник відділу  державного нагляду за дотриманням  санітарного законодавства. Про проведення лабораторних досліджень у закладах освіти ознайомила Жданова К.П., директор Лебединської  міжрайонної лабораторії.    

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата створення: 13:44 22.01.2020

РІЗДВЯНИЙ КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата створення: 09:14 20.01.2020

17 січня в спортивному залі Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка була проведена відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків 2002 р.н. та молодші на приз «Різдвяний кубок». Змагання розпочалися з товариської зустрічі між збірної  команди Лебединської районної ДЮСШ та командою Лебединського педагогічного коледжу. В напруженій боротьбі перемогу виборола команда педагогічного коледжу.   

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ – ПОДАРУНКІВ ПОРА!

Дата створення: 10:40 13.01.2020

Два тижні зимового відпочинку пролетіли, як один день, – весело та яскраво. І все тому, що нудьгувати зовсім не було часу. Взимку є чимало цікавих справ.

ЗАСІДАННЯ ЕКОКЛУБУ

Дата створення: 10:14 13.01.2020

На чергове засідання екоклубу «GreenLab» зібралися цілеспрямовані, творчі ідейні діти Лебединщини. До активної діяльності спонукала тема засідання: «Лікарські рослини». Цікавими й інноваційними були ідеї використання в роботі з дітьми елементів STEM-освіти. Діти долучилися до створення фітобару, а саме: заробляли фітомані, розробляли бізнес-плани, виготовляли вивіски, визначали, які лікарські рослини вони можуть використовувати у своїх фітобарах. А з допомогою дослідів визначали різноманітні властивості лимону. Завершальною частиною засідання було виготовлення аромасаше у вигляді щурика – символу 2020 року.

РІЗДВЯНИЙ КУБОК З ФУТ ЗАЛУ

Дата створення: 14:07 10.01.2020

10 січня в спортивному залі Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з фут залу серед юнаків 2002 р.н. та молодші на приз «Різдвяний кубок».   В напруженій боротьбі володарем Різдвяного кубку стала  команда Будильського НВК (тренер-викладач Бєлих Д.В.). В номінаціях були відзначені: «Кращий гравець»  Школа Валентин, «Кращий воротар» Васильченко Сергій, «Кращий бомбардир» Добронос Віталій. Переможці, призери та відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами Лебединської районної ДЮСШ та подарунками сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації. 

НОВОРІЧНИЙ ТОРТ ІЗ ДІСНЕЙЛЕНДА

Дата створення: 11:22 03.01.2020

Новий рік і Різдво - вісники оновлення мрій і сподівань, вони приносять  нові враження, нові успіхи, нові досягнення, творчі  злети. А для дітей – це веселі канікули, розваги і подарунки.