Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Районні змагання з міні футболу серед дівчат

Дата створення: 14:49 17.04.2019

17 квітня на спортивному майданчику с. Михайлівка відбулися районні змагання з міні футболу в залік ХVI районних спортивних ігор школярів серед дівчат 2002 – 2003 р.н. Змагання проходили за коловою системою. В напруженій боротьбі перемогу виборола команда Василівської ЗОШ ( вчитель Святослав Карпенко, тренер-викладач Сергій Хоменко), ІІ місце зайняла команда Михайлівської ЗОШ (вчитель Сергій Холоденко, тренер-викладач Олександр Семененко), ІІІ місце посіла команда Будильського НВК (вчитель Алла Кір’яненко, тренер-викладач Дмитро Бєлих). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації.

Майбутнє лісу у твоїх руках

Дата створення: 17:13 15.04.2019

В межах Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" у стінах РБДЮТ були проведені міськрайонні конкурси на кращий дитячий твір та малюнок з теми "Лісівники плекають ліс". Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами важливості професії лісівника, ролі та значення лісу для забезпечення життя на планеті.

Шкіряний м’яч

Дата створення: 17:08 15.04.2019

12 квітня  команда Лебединського  району прийняла участь у обласних змаганнях з футболу  серед юнаків 2007 р.н. на призи клубу «Шкіряний м’яч».  Змагання проходили в м. Суми футбольний центр «Барса».                               У своїй  групі  команда посіла ІІІ місце.  Команду Лебединського району представляли учні Павленківського, Будильського НВК, Михайлівської та Василівської ЗОШ.

Екологічною стежкою рідного краю

Дата створення: 08:11 15.04.2019

Районний будинок дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області  тісно співпрацює з КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка». У межах декади циклової комісії природничих наук з методиками навчання викладачами Г.С.Парфило та І.А. Приходько була запланована навчальна екскурсія «Екологічною стежиною рідного краю». Провести цю екскурсію їм допомогла керівник гуртків туристсько-краєзнавчого напряму Лебединського РБДЮТ Л.К. Бабич по екологічні стежці в селі Михайлівка. Студенти познайомилися з природно-заповідними територіями Лебединщини, ботанічними пам’ятками природи – віковими козацькими дубами, унікальним деревом –  гледичією трьохколючковою,  побували біля Михайлівської  ГЕС, родинного склепу михайлівських поміщиків, «чортового місточка», унікального самовиливного джерела, де набрали цілющої води, дихали свіжим весняним повітрям та милувалися первоцвітами, якими були покриті схили гір.

І районний етап спартакіади допризовної молоді

Дата створення: 13:12 11.04.2019

10 квітня 2019 року у м. Лебедин на стадіоні «Авангард» пройшов І (районний) етап спартакіади допризовної молоді.

Квест «Таємниці рідної землі»

Дата створення: 12:22 11.04.2019

Однією з локацій «Патріотичної хвилі» в обласній естафеті "Позашкілля Сумщини - 49+" став КЗ СОР «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Лебедин». Для дітей санаторію було проведено краєзнавчий квест «Таємниці рідної землі», де зроблено сім кроків до пізнання Лебединщини: познайомилися з визначними пам?ятками Лебединщини, розширили свої знання про символіку регіональної вишивки, кроссенс, QR-код, знайомилися з природно-заповідними територіями, ремеслами, оберегами нашого краю, протягнули незриму нитку від минулого до сьогодення. Діти по плодах визначали породи дерев Лебединських лісів, виготовляли паперові обереги-рушники, які залишили собі на згадку. Під кінець квесту команди розгадали таємне послання від наших предків і всі дружно повторили кричалку. Команди були нагороджені грамотами.

У пошуках скарбів Павла Полуботка

Дата створення: 12:10 11.04.2019

Хто з вас не мріяв знайти справжній скарб?! Юні краєзнавці Лебединського району отримали послання від наказного гетьмана України Павла Полуботка і відправилися у пригодницьку подорож «У пошуках скарбів Полуботка».  Справжніми скарбошукачами були козацькі рої «Гетьмани» та «Козачата», діти Будильського НВК і Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Щоб знайти скарб, потрібно було проявили інтелект, кмітливість, спритність під час конкурсів: визначали козацькі клейноди, розгадували загадкові предмети, грали в лото «Козацька спадщина», знайомилися з духовними скарбами Лебединщини.  Квест пройшов у трьох локаціях: у будівлі колишнього маєтку Павла Полуботка, біла дуба Павла Полуботка, у краєзнавчому музеї.  Координаторами квесту були керівники туристсько-краєзнавчих гуртків Л. Бабич, Л.Балаба та старший науковий співробітник Лебединського краєзнавчого музею С. Бражніченко. Юні краєзнавці зрозуміли, що скарб – це не золото і гроші, а духовні скарби українського народу - традиції і звичаї, які ми повинні зберігати і відроджувати; це природа рідного краю, яку ми залишимо нашим нащадкам. Це наша Батьківщина – Україна, яку нам славний гетьман заповідав любити і захищати.

«Молодь обирає здоров’я»

Дата створення: 12:04 11.04.2019

В актовій залі СумДУ відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Мегаполіс

Дата створення: 11:57 11.04.2019

Міжнародний фестиваль танцю "MEGAPOLIS" сьогодні у палаці спорту "Локомотив" міста Харкова зібрав кращих друзів хореографічного мистецтва! Понад 100 танцювальних колективів, більш ніж 400 творчих номерів на професійному танцювальному майданчику. Творчість юних танцівників оцінювали професійні зіркові судді з України, Росії та Європи. Лебединщину на масштабному міжнародному конкурсі представляв хореографічний колектив "Шарм" районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Ю.Трикоз. На розсуд жюрі представлені три композиції "Гості з майбутнього", золоті призери 3 місце (середня гр.) "Малявка"(молодша гр.) золоті призери 3 місце "Ой мамо, не лайте"(старша гр.) отримали срібну нагороду. Дякуємо всім, хто нас підтримував та вболівав! Особливу подяку хочеться висловити батькам за їх матеріальну та моральну підтримку і за те, що були присутніми на фестивалі і разом з нами вболівали за улюблених дітей та дорогих вихованців. Вкотре "Шарм" засвідчив, що він один з кращих танцювальних колективів України!!!