Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Лютий

Протокол № 1 засідання колегії відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації від 19.02.2020

Довіда про стан організації виховної роботи у закладах загальної середньої освіти району.

Рішення про стан організації виховної роботи у закладах загальної середньої освіти району.

Довідка про результативність участі команди закладів загальної середньої освіти району у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у 2019 – 2020 навчальному році.

Рішення про результативність участі команди закладів загальної середньої освіти району у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у 2019 – 2020 навчальному році.

Довідка про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2016 № 199-р «Про затвердження плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, на період до 2020 року»

Рішення про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2016 № 199-р «Про затвердження плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, на період до 2020 року».

Довідка про роботу районного будинку дитячої та юнацької творчості з реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці».

Рішення про роботу районного будинку дитячої та юнацької творчості з реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці».

Довідка про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 27.02.2019 (протокол № 1) «Про організацію внутрішкільної методичної роботи з педагогічними кадрами  у В.Висторопському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ та Штепівському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ».

Рішення про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 27.02.2019 (протокол № 1) «Про організацію внутрішкільної методичної роботи з педагогічними кадрами  у В.Висторопському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ та Штепівському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ».

Довідка про наповнюваність веб-сайтів та дотримання вимог статті 30 Закону України «Про освіту» 

Рішення про наповнюваність веб-сайтів та дотримання вимог статті 30 Закону України «Про освіту»