Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Квітень

Протокол № 2 виїзного засідання колегії відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації від 18.04.2019

Довідка "Про стан організації харчування в закладах освіти району"

Рішення "Про стан організації харчування в закладах освіти району"

Довідка "Про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП, яка знаходиться на інклюзивному навчанні в закладах загальної середньої освіти"

Рішення "Про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП, яка знаходиться на інклюзивному навчанні в закладах загальної середньої освіти"

Довідка "Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 21.02.2018 (Протокол № 1) «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з фізики у Гудимівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ та Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ст."

Рішення "Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 21.02.2018 (Протокол № 1) «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з фізики у Гудимівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ та Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ст."

Довідка "Про організацію роботи щодо вивчення, узагальнення та впровадження ППД в педагогічних колективах Межиріцької  ЗОШ І-ІІІ ст. та Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ"

Рішення "Про організацію роботи щодо вивчення, узагальнення та впровадження ППД в педагогічних колективах Межиріцької  ЗОШ І-ІІІ ст. та Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ"

Довідка "Про проведення державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році"

Рішення "Про проведення державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році"